inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

پاسخ : اشتراک تجربه ای جالب توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۳:۰۸:۵۳]

پاسخ : عرق سیب توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۲:۴۳:۲۳]

پاسخ : تهیه کونیاک به چه طریق است؟؟؟ توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۲:۴۲:۴۴]

پاسخ : تهیه هیدرومتر و مترومتر توسط milad_sh
[امروز ساعت ۰۲:۳۷:۴۸]

پاسخ : عرق گیری از شراب سیب (ودکا سیب) توسط mrock13
[امروز ساعت ۰۲:۳۷:۲۵]

اشتراک تجربه ای جالب توسط HnD
[امروز ساعت ۰۲:۰۸:۴۹]

نویسنده تاپیک: جايگزين قابلمه استيل  (دفعات بازدید: 781 بار)

آفلاین Hamid

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 3
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« در: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵:۳۸ »
با سلام به دوستان
من در پي فراهم كردن لوازم براي آبجوسازي قابلمه بزرگ أستيل كمياب هست كه با وسيله اي برخورد كردم كه در همه جاي ايران كاملا در دسترس هست و مزيتاي بيشتري داره كه گرفتم و امتهان كردم كه عاليه و پيشنهاد ميكنم به همه و او وسيله سماور سي ليتري استيل مجلسي هست كه هم استيائه هم شير خروجي داره و هم اوجاق مجهز به فندم و ترموكوپل داره كه عكسش رو دوست دارم بزارم كه ظاهراً امكانش نيست كه از مدير خواهش دارم راهكاري بده

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1002
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #1 در: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۴:۱۶ »
با درود به استاد هدل و دوستان پیشکسوت
جناب Hmid خوش امدید , لطفا سعی کنید تالار انتخابی شما کاملا با موضوع تاپیک همسو باشه در اینجا شما بهتربود  این تاپیک را در تالار  ,  اصول و مبانی ابجوسازی مطرح میکردید در مورد راهکار  پیوست عکس و فایل هم ,   زمانی که تاپیک میزنید در زیر همان کادری ,  مشغول تایپ هستید  یک عبارت که با علامت ( + نارنجی رنگ) , با این مضمون دیده میشه :
+ انتخاب های بیشتر 
روی ان کلیک کرده  ودر گزینه های زیر ان در قسمت پیوست Choose File میتوانید عکس و فایل های خود را ارسال کنید  انتخاب سماور هم بعنوان جایگزین دیگ پخت قبلا در وبلاگ توسط دوستانی مثل جناب پدرام و جند نفر دیگه از جمله خود من پیشنهاد شده بود  . دوستان اگر واقعا مطالب و دیدگاه های وبلاگ رو مطالعه کنند  حدود  90% ابهامات و سوالاتشان خود بخود برطرف خواهد شد ضمن تشکر از پیشنهادتان میتوانید با توجه به راهکار داده شده عکس سماورتان را بامشخصاتش  در تالار مناسب نصب کنید .
موفق باشید
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: bahmanyar

آفلاین Hamid

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #2 در: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۹:۲۲ »
با تشكر از مدير عزيز بابت راهنمايي عكس ظرف پخت مالت را ارسال ميكنم

به این پست 1 فایل،پیوست شده است.برای مشاهده یا دانلود لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
image.jpeg

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, bahmanyar

آفلاین Abjosaz

• هَدَل
  • مدیر کل
  • تعداد پست کاربر: 338
  • هَدَل هستم یک آبجوساز خانگی!
    • مشاهدۀ نمایه
    • آبجوسازی خانگی
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #3 در: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۵:۲۱ »
بله با توجه به قیمت خوب، جنس استیل ضدزنگ، منبع حرارت سرخود و شیر دار بودن، این سماور یا ترموس ها انتخاب خوبی هستند. مبارک باشد قربان!

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, bahmanyar

آفلاین bahmanyar

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 60
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #4 در: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۷:۰۶ »
سلام پس عکسا چیطو شد؟؟
دل ما خانه مهر است و از زنگار کین پاک است
مکن نومیدمان از بارگاه خویش , دل نومید بی باک است ..

آفلاین bahmanyar

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 60
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #5 در: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۴:۰۰ »
سلام اقا چرا گمراه میکنین ادمو من الان کلی گشتم تا اون پست رو پیدا کردم میبینم عکس نزاشتین بعد میبینم اینجا عکس گزاشتین وحالا قیمتش چند هست ایا همینجور که هدل خان میگن ضد زنگه . راستیاتش منم بدم نیومد البته اگه بشه یجواریی درشو محکم کونم برای مخزن تخمیر ازش استفاده کونم فکر کونم برا شراب خیلی خوب باشه باید دید هدل خان چی میگن
عزت زیاد
دل ما خانه مهر است و از زنگار کین پاک است
مکن نومیدمان از بارگاه خویش , دل نومید بی باک است ..

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #6 در: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۵:۵۲ »
با درود به استاد هدل و دوستان پیشکسوت
جناب اقای bahmanyar قربان جناب hamid  مقصر نیستن من ازشون خواهش کردم که تاپیکشون رو در تالار  همسو با موضوع شان  قرار بدن وبرای حذف اون تاپیک هم ترجیح دادم خود استاد دستورش رو بدهند تا حذف کنم .بهر جهت شما اینجا پیگیر قیمت باشید البته با توجه به قیمت 120 لیتری ان که من 340 تومن خریدم (2 سال پیش) فک میکنم این 30 لیتری ها باید بین 70 تا 100 تومن باشه .
موفق باشید

آفلاین Hamid

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #7 در: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۳۹ »
با درود فراوان بايد عرض كنم اين ظرف كه تهيه كردم واقعاً استيل هست و ورق ضخيمي داره كه من از مركز پخشش خريدم دويست و شصت، ارزونتر هم هست البته كه با توجه به خصوصيات اين توصيه نميكنم

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
جايگزين قابلمه استيل
« پاسخ #8 در: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳:۰۳ »
با درود مجدد
[میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]
با درود فراوان بايد عرض كنم اين ظرف كه تهيه كردم واقعاً استيل هست و ورق ضخيمي داره كه من از مركز پخشش خريدم دويست و شصت، ارزونتر هم هست البته كه با توجه به خصوصيات اين توصيه نميكنم
قربان سماور های تو بازار همه استیل هستند و همه از یک نوع ورق استاندارد استفاده میکنند این سماور منه که دوسال پیش خریدم و حد اقل ماهی یک بار باهاش هم خیسانده و هم پخت انجام میدهم جنسش هم خوب بوده و اصلا هم زنگ نزده اون کاغذ المینیومی که در زیرش میبینید برای  جلو گیری از پرت حرارتی  در زمانی هست که میخوام دانه مالت را بخیسانم و با کمک یه شعله کوچک , (بکمک  5 تا شمعک که خودم روش نصب کردم ) دمای لازم , برای فیکس کردن دما رو 62 الی 68  درجه امکان پذیر میشه   وگرنه اصلا زنگ زدگی هم نداره معمولا سماور های استیل خانگی (4 الی 8 لیتری ) از ورق استیل 0.7 و سماور های صنعتی و اصطلاحا هیاتی و یا بشکه ای , از ورق های 0.6  استفاده میشه و مقاومتر و بهتر و بدتر هم نداره ممکنه به گفته فروشنده شما باور کنید که سماورتان تافته ای جدا بافته ست ولی واقعیت امر  اینه که همه در یک حد و اندازه و استاندارد هستند متاسفانه در ایران سعی میکنند از حداقل استانداردها استفاده کنند نه از حداکثرها و  اسفبار تر اینکه در این مورد با هم رقابت شدیدی هم دارند.!!!  البته ممکنه  که یک سماور  با کیفیت خیلی بالایی نسبت به بقیه تولید بشه ولی شک نکنید که قیمتش خیلی متفاوت تر از این حرفاست
موفق باشید 

به این پست 1 فایل،پیوست شده است.برای مشاهده یا دانلود لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
photo_2016-10-16_15-03-01.jpg

anything