inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

اشتراک تجربه ای جالب توسط HnD
[امروز ساعت ۰۲:۰۸:۴۹]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۲۰:۱۲]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۱۲:۰۸]

عرق خرما توسط slimmin
[دیروز ساعت ۱۳:۵۸:۱۱]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط flboy
[دیروز ساعت ۱۳:۰۶:۴۳]

تهیه هیدرومتر و مترومتر توسط مملی
[۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴:۳۶]

نویسنده تاپیک: عصاره مالت مرغوب  (دفعات بازدید: 561 بار)

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1002
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰:۲۷ »
با درود به استاد هدل و دوستان پیشکسوت
دوستان و اعضای خوب انجمن ابجو سازی
بلاخره عصاره مالتی که هفته پیش خونه یکی از دوستان دیده بودم و از ابجوی ان خورده بودم صبح امروز به دستم رسید  و ومقدار یک کیلو از اون رو با 5 لیتر اب بعنوان تست  پخت زدم از لحاظ ابسنجی عالی بود چون به ابسنجی با پوینت 1.064  در 4 لیتر رسیدم  که پوینت قابل قبول و , رو به عالی هست در مورد رنگ, عصاره قبل از محلول شدن در اب جوش , کمی مات و کدر بود , ولی وقتی جوشیده شد و با تکنیک شکست گرم و شکست سرد ,  بمدت یک ساعت  جوشید , و 5 دقیقه اخر جوشیدن  هم با استفاده از 1/4 قرص ویرفلاک  , کاملا رنگ روشن و شفافی پیدا کرد  و از این که براحتی این پروتئین ها جدا شد و عصاره صاف و شفاف و روشن شد خیلی خوشحال و ذوق زده شدم !! .ابسنجی این عصاره در صورت یک ساعت جوشیدن بدونه نیاز به انزیم , حدودا تا1.018 الی 1.015 قرار میگیره (البته به گفته همسایه که من خودم ابجو ساخته شده رو خورده بودم) که این عالیه و فک میکنم به این ابسنجی هم برسم چون تموم ایتم هایی که میزبان بهم گفته بود , دقیقا اجرا شد و همچنین جدا شدن پروتئین های محلول در عصاره به بهترینشکلی انجام گرفت  ابسنجی اولیه هم دقیقا چیزی بود کهمیزبان روش تاکید داشت   فقط میمونه ابسنجی نهایی که مطمئن هستم اون هم به همون ابسنجی که قول داده بود میرسه .  قیمتش هم نسبت به عصاره بی کیفیت به مالت  و عصاره های ایرونی , و همچنین نسبت به قیمت بالای عصاره های خارجی خیلی متعادل و  قابل قبول هست این خانم با هزینه حمل از ارمنستان تا ایران  و تهران , این عصاره رو , کیلویی 22 هزار تومن اعلام کردند البته ایشون گفتن اگر در دبه های 25 کیلویی خریده بشه و بشه حداقل 100 کیلو خرید بکنیم به کیلویی 18 تومن هم امکان شکستن قیمت هست , من خودم شخصا تا همین جا و با این تست در همین حد , یک 25 کیلویی خریدم و یکی دو تا از دوستانم هم  از قبل  بهم گفته بودند که از این عصاره میخواهند و فک میکنم حدود50 کیلوش رو بگیرم  اگر کسی از دوستان و اعضا خواستن سریع بگن تا بتونیم با قیمت متعادل تر ازشون خرید کنیم  .
اگر بتونیم این کانال رو برای انجمن حفظ کنیم دیگه مشکلی از بابت عصاره نامرغوب نخواهیم داشت دوستانی که یکبار خرید کنند متوجه خواهند شد که این عصاره چقدر عصاره بینظیر و مرغوب و با کیفیتی هست و قیمتش با سایر عصاره های خارجی واقعا قابل بحث نیست  البته اشتباه نشه ممکنه عصاره های بهتر از این هم باشه مثل عصاره های المانی و ایتالیایی و انگلیسی و یا هلندی , ولی اون عصاره ها با قیمتی از حدود 35 هزار تومن به بالا شروع میشه و ربطی به این عصاره با فاکتور هایی در حد استاندارد جهانی نداره این یک عصاره خارجی  با کیفیت ولی با قیمتی متناسب و قابل قبول هست
از مراحل یک سری عکس گرفتم که اونا رو هم پیوست میکنم

این عکسی از عصاره پخته شده سرد شده ست که پروتئین ان به بهترین شکلی جدا شده من اصلا تا حالا اینطوری نتونسته بودم عصاره رو اینطوری پروتئین گیری کنم [ میهمانان مجاز به مشاهدۀ پیوستها نیستند.]
این خود عصاره صاف شده هست که بعد از جدا کردن از پزوتین بروش گردابی  اون داخل یه دبه شفاف سیفون کردم رنگ و شفافیتش بینظیره : [ میهمانان مجاز به مشاهدۀ پیوستها نیستند.]
این ابسنجی همون عصاره هست بعد از صاف شدن [ میهمانان مجاز به مشاهدۀ پیوستها نیستند.]

امیدوارم در نهایت به ابسنجی هدف که همون 1.015 هست برسم
ظاهر و باطن این عصاره بود که تلاش کردم تا تهیه کنم دوستان هم اگر میخوان  حتما با ایمیل من تماس بگیرن تا سری اول رو خودم براشون بگیرم و سری بعد خودشون مستقیم با این خانم و ایملشون در تماس باشن البته من هنوز لیمیلی از ایشون نگرفتم ولی بهشون گفتم که در صورت تقاضای بیشتر ایمیل تون رو میدم به دوستان تا خودتون در ارتباط باشید
موفق باشید

به این پست 3 فایل،پیوست شده است.برای مشاهده یا دانلود لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
photo_2017-11-04_17-18-23.jpg
photo_2017-11-04_17-20-05.jpg
photo_2017-11-04_17-20-16.jpg
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, habibpn, Gentile, Fmrfmr

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #1 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵:۳۱ »
با درود مجدد
متاسفانه عکس چهارم بعلت حجم بالا در اون پست جا نشد اونو که عکسی از کل پروتئین های یک  کیلو عصاره بود  هست که اونو اینجا ارسال میکنم
موفق باشید

به این پست 1 فایل،پیوست شده است.برای مشاهده یا دانلود لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
photo_2017-11-04_17-19-25.jpg

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Gentile, EVH5150

آفلاین habibpn

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 41
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #2 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸:۳۰ »
با درود
قربان چقدر زلال هست این محصول خیلی جالب بود برام

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, majid1357

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #3 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵:۵۷ »
با درود
بله قربان خیلی عالیه خودم هم خیلی خوشم اومده ..
مرسی از نظرتون موفق باشید

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: majid1357

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 104
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #4 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۳:۱۵ »
ضمن عرض سلام و احترام
جناب داتام واقعا رنگ بینظیری داره و بنده واقعا حیرت زده شدم

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Gentile

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #5 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲:۵۰ »
با درود مجدد   . بله جناب majid1357 واقعا رنگش عالیه رنگ واقعی اون , رنگی هست که تو مزور ریخته شده اون رنگ اصلی  این عصاره هست چون عصاره  صاف شده داخل دبه ,  بعلت  اینکه در دبه هست و مقدارش زیاد هست تیره بنظر میرسه رنگ واقعیش خیلی باز و روشنه ضمن اینکه پوزش بسیار میخوام از بابت دیر پاسخ دادنم , چونکه  تصمیم گرفتم یک بچ 18 لیتری از همین عصاره را دوباره درست کنم تا حداقل وقتی به بار نشست یکی دو تا بطرش به خودم  برسهو درگیر اون بودم   ..
موفق باشید 

به این پست 1 فایل،پیوست شده است.برای مشاهده یا دانلود لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
photo_2017-11-04_17-19-53.jpg

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, majid1357, Gentile

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #6 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶:۰۶ »
ضمن تشکر از پاسخ شما جناب داتام
پروتیین در هر عصاره مالت وجود داره اما بنده همیشه مشکلم با عصاره بی کیفیت به مالت این بوده که در شکست گرم و سرد و حتی استفاده از قرص ویرفلوک هم نتونستم همه پروتیین رو بگیرم و همیشه حریره به اون شکلی که خودم میخواستم در نمیومد اما این عصاره واقعا عالیه

shahram883

• میهمان گرامی
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #7 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷:۰۲ »
سلام این آقا دو بار عصاره آشغال به من و چند تا از دوستان انداخته گول حرفشان نخورید

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #8 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹:۵۵ »
ضمن عرض سلام و احترام
جناب shahram883 ضمن احترام برای جنابعالی
جناب داتام هیچ وقت اعلام نکردن این عصاره ایی که شما خریداری کردین اصلا ربطی به ایشون نداره اون عصاره ایی که خریدین خودتون میدونین از کی خریدین پس چرا به خودش اعتراض نمکنین
بنده در هیچ جایی ندیدم جناب اقای داتام از اون عصاره ایی که شما و دوستان دیگه خریدن تعریف کرده باشن
این عصاره ایی که الان ایشون قرار دادن خودشون تست کردن
 جناب اقای داتام بنده حدود 25 کیلو از این عصاره رو خریدارم لطفا با فروشنده هماهنگ بفرمایید

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #9 در: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۱:۱۸ »
[میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]
سلام این آقا دو بار عصاره آشغال به من و چند تا از دوستان انداخته گول حرفشان نخورید
با درود

جناب [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]   من کی و کجا به شما عصاره فروختم ؟  من اولین بار هست که در این انجمن اسم شما رو میبینم !! من یک هفته پیش و تصادفی ااین عصاره رو پیدا کردم  انهم بدلیل اینکه  شیادانی دارند به اعضا و مخصوصا اعضای تازه وارد عصاره های فیک و مخمرو  عصاره های رازک مونده و اکسید شده  فله ای میفروشند اقدام به این کار کردم وگرنه کسانی که در کار ابجو با عصاره خارجی هستند بخوبی میدانند که عصاره ای با این کیفیت و با این قیمت خیلی کمیابه و اگر کسی این عصاره رو داشته باشه میتونه اون به بهایی بالاتر از این حرفا بفروش برسونه ولی هدف من این نبوده و نیست  ضمن این که من غیر از این پست کجا اقدام به فروش عصاره کردم ؟؟ اصلا تا بحال من شما رو و اسمتون رو ندیدم!! شما کلا با این پست های الانتون 6 تا پست تو انجمن دارید چطوری با این سابقه از من دودفعه عصاره خریدین ؟ پول عصاره رو به کی دادین ؟ به چه حسابی ریخیتن ؟ همه رو همین الان بریزین رو داریه ..
من میدونم دو سه نفر هستن که من اجازه کاسبی تو انجمن بهشون ندادم قطعا یا یکی از اونها هستین یا از طرف اونها دارید شارژ میشین ولی با اینکار دارین به انجمنی که همه چیز را اون یاد گرفتید خیانت میکنید   دوست عزیز دارین راهو اشتباه میرین
 واقعا از خودتون خجالت بکشید .متاسفم

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, Gentzen, habibpn, majid1357, Gentile, Fmrfmr, Mehdi z

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #10 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴:۱۷ »
جناب اقای داتام خودتون رو با این حرفها ناراحت نفرمایید مشخصه که بعضا هستند دوستانی که منافعشان به خطر افتاده و قصد تخریب جنابعالی رو دارن و این حجم حملات ادامه دار خواهد بود
اصلا مشخصه که کذب محض هستش انسان یک بار سرش کلاه میره نه دوبار
جناب اقای داتام امیدوارم به دل نگیرید و حداقل بنده و دوستان خوب انجمن بتونیم از این عصاره خوب که متعلق به دوستان شماست خریداری کنیم

shahram883

• میهمان گرامی
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #11 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۶:۲۶ »
امیدوارم اینجوری باشه که شما می‌فرماید آقای داتام عزیز و شما هیچ ارتباطی با آقای راکی نداشته باشین مگه شما میدان شیخ بهایی نبودیم؟

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #12 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶:۲۹ »
با درود مجدد
شما هر مشکلی دارید با جناب راکی مطرح کنید  نه من !! با ایشون هیچ حساب و کتابی ندارم شما اگر از من عصاره انهم دو مرتبه خریده اید شماره حساب منو برایم همینجا بنویسید تا همه از جمله وزارت اطلاعات و همچنین برادران سایبری از روی شماره حساب من منو پیگیری کنند ادرس منو هم جناب ارکی دارند چون بارها برای من مخمر فرستاده اند !!  اینکه من کجا هستم دلیل نمیشه به شما عصاره فروخته باشم  .
باز هم واقعا متاسفم

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, Gentile, Fmrfmr, Mehdi z

آفلاین Fmrfmr

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 96
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #13 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴:۵۷ »
والا من که از جناب داتام جز بزرگواری ندیدم.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: majid1357, Gentile

shahram883

• میهمان گرامی
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #14 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۲:۵۶ »
تا جایی که یادمه موقع تماس تلفنی با آقای راکی ایشون رو علی جان خطاب میکردین ضمنا خدمت اون دوست عزیز که فرمودن آدم دو بار کلاه سرش نمیره منظورم از دو بار خودم و دوستم بود و اضافه کنم که بنده نیازی به کاسبی در اینجا ندارم بنده سازنده آپارتمان هستم و فقط از روی علاقه و صرفا برای مصرف خودم اقدام کردم شاید اون دوست عزیز نیاز به کاسبی داشته باشه که بنده رو خطاب قرار داده بود

anything