inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

اشتراک تجربه ای جالب توسط HnD
[امروز ساعت ۰۲:۰۸:۴۹]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۲۰:۱۲]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۱۲:۰۸]

عرق خرما توسط slimmin
[دیروز ساعت ۱۳:۵۸:۱۱]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط flboy
[دیروز ساعت ۱۳:۰۶:۴۳]

تهیه هیدرومتر و مترومتر توسط مملی
[۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴:۳۶]

نویسنده تاپیک: آیا کیفیت عصاره مالت مایع 'به مالت' تغییر کرده است؟  (دفعات بازدید: 428 بار)

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 104
    • مشاهدۀ نمایه
آیا کیفیت عصاره مالت مایع 'به مالت' تغییر کرده است؟
« پاسخ #15 در: ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰:۱۰ »
ضمن تشکر از شما جناب داتام
نمیشه تست نشده برای من 10 کیلو بگیرید میترسم  دوباره این 25 کیلو هم از دست بره و تا بخواد دوباره از اونور بیاد کلی زمان میبره ؟
وقتی شما تو اون خونه ابجوی ساخته شده با این عصاره رو نوشیدید خوب با شناختی که ار ارامنه دارم میدونم انها کلاهبردار نیستند و انسان های درستی هستند قطعا همان عصاره هست پس بنظر من نیازی به تست نداره اگه امکانش هست برای من 10 کیلو با هر قیمتی بود بگیرید
ضمنا بنده طبق شناختی که از جنابعالی دارم هر ابجویی را تایید نمیکنید و قطعا این عصاره خوبی بوده که به مذاق شما خوش نشسته و دهان مزه عالی داشته
 با تشکر

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1002
    • مشاهدۀ نمایه
« پاسخ #16 در: ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹:۵۴ »
با درود مجدد
جناب majid1357 , باور بفرمایید من از شما مشتاق تر برای خرید  این عصاره هستم و واقعا نظرتان را در مورد ارامنه مبنی بر درستکار بودنشان میپذیرم ولی نمیخوام تجربه خرید اعضا از عصاره قبلی  دوباره تکرار شود برای همین ترجیح میدهم که قدمهایمان را اهسته ولی مطمئن و اگاهانه برداریم که خدای ناکرده شرمنده اعضا و دوستان نشوم به شما قول میدهم اگر هم زمانی هم این عصاره تموم شود در عرض یک الی دو هفته دوباره بدستمان خواهد رسید فقط اجازه بدین تا تست کنیم ولی اگر همچنان مصر هستید برایتان  یکی دو کیلو بجهت تست میگیرم و اگر خوشتان امد اون موقع میتوانید بیشتر خرید کنید ..
نقدا که هنوز نرسیده ولی وقتی رسید بروی چشم  و بدیده منت .
موفق باشید
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: majid1357, EVH5150, Fmrfmr

آفلاین Fmrfmr

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 96
    • مشاهدۀ نمایه
« پاسخ #17 در: ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰:۴۱ »
[میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]
با درود مجدد
جناب majid1357 , باور بفرمایید من از شما مشتاق تر برای خرید  این عصاره هستم و واقعا نظرتان را در مورد ارامنه مبنی بر درستکار بودنشان میپذیرم ولی نمیخوام تجربه خرید اعضا از عصاره قبلی  دوباره تکرار شود برای همین ترجیح میدهم که قدمهایمان را اهسته ولی مطمئن و اگاهانه برداریم که خدای ناکرده شرمنده اعضا و دوستان نشوم به شما قول میدهم اگر هم زمانی هم این عصاره تموم شود در عرض یک الی دو هفته دوباره بدستمان خواهد رسید فقط اجازه بدین تا تست کنیم ولی اگر همچنان مصر هستید برایتان  یکی دو کیلو بجهت تست میگیرم و اگر خوشتان امد اون موقع میتوانید بیشتر خرید کنید ..
نقدا که هنوز نرسیده ولی وقتی رسید بروی چشم  و بدیده منت .
موفق باشید
جناب داتام واقعا  وقت و انرژی که برای فروم میزارید ستودنیه.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی مثل همین عرصه موفق و پیروز باشید.

آفلاین Hjhjhj

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 2
    • مشاهدۀ نمایه
« پاسخ #18 در: ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶:۵۱ »
با درود
دوست گرامی، در خصوص عصاره به مالت، نتیجه گیری شما شوربختانه درسته. به نظرم نگهدارنده یا افزودنیی به عصاره به مالت افزوده شده که باعث خراب شدن آبجو میشه. من شوربختانه  دو بچ اخیرا از عصاره به مالت زدم به پخت که هر دو خراب شد و مزه ترش و ناگواری گرفته که هر دو را دور ریختم. تا حالا خودم از جو، مالت و عصاره می گرفتم که نتیجه خوبی داشت. می خواستم با دردسر کمتری این بار درست کنم که کلی هزینه رو دستم گذاشت و نتیجه افتضاح شد.

آفلاین EVH5150

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 24
    • مشاهدۀ نمایه
« پاسخ #19 در: ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴:۴۶ »
[میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]
با درود
دوست گرامی، در خصوص عصاره به مالت، نتیجه گیری شما شوربختانه درسته. به نظرم نگهدارنده یا افزودنیی به عصاره به مالت افزوده شده که باعث خراب شدن آبجو میشه. من شوربختانه  دو بچ اخیرا از عصاره به مالت زدم به پخت که هر دو خراب شد و مزه ترش و ناگواری گرفته که هر دو را دور ریختم. تا حالا خودم از جو، مالت و عصاره می گرفتم که نتیجه خوبی داشت. می خواستم با دردسر کمتری این بار درست کنم که کلی هزینه رو دستم گذاشت و نتیجه افتضاح شد.

۸
بله متاسفانه من هم به همین نتیجه رسیدم که عصاره به مالت به تازگی طعم ترشی خاصی به آبجو میده که به هیچ وجه شبیه به آلودگی با بقیه میکروارگانیسمها مثل لاکتو باسیل که ترشی مشابه سرکه ایجاد میکنه نیست، زیرا بنده اخیرا با عصاره مالتی که جناب داتام زحمت کشیدن و برام ارسال کردن یک بچ ۱۹ لیتری پختم و دیروز که به مخزن ثانویه انتقال دادم هیچ گونه ترشی حس نکردم و طعم آبجو بسیار معطر بود، 
اخیرا یکبار طی مکاتبه از شرکت به مالت در مورد طعم ترش و احتمال اضافه کردن هر گونه افزودنی سوال پرسیدم اما مسوول مربوطه افزودن هرگونه ماده ای رو رد کردن و ایشون معتقد بودن که شاید به علت استفاده بنده از محصول مانده و کهنه چنین اتفاقی افتاده، که البته شاید درست باشه چون من چند بار آخر از فروشگاه محل عصاره رو تهیه کرده بودم که هر بار هم حدود یک ماه از تولید محصول گذشته بود و طی این مدت بطری عصاره در روی قفسه فروشگاه نگه داری میشده و شاید کیفیت محصول تغییر کرده باشه که به هر حال نمیشه قضاوت درستی کرد!

anything