inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

اشتراک تجربه ای جالب توسط HnD
[امروز ساعت ۰۲:۰۸:۴۹]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۲۰:۱۲]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط Baraka
[دیروز ساعت ۲۲:۱۲:۰۸]

عرق خرما توسط slimmin
[دیروز ساعت ۱۳:۵۸:۱۱]

پاسخ : دستگاه تقطیر توسط flboy
[دیروز ساعت ۱۳:۰۶:۴۳]

تهیه هیدرومتر و مترومتر توسط مملی
[۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴:۳۶]

نویسنده تاپیک: غلظت بالای محلول اولیه  (دفعات بازدید: 372 بار)

آفلاین Bakhtiar

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 86
    • مشاهدۀ نمایه
غلظت بالای محلول اولیه
« پاسخ #15 در: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰:۲۳ »
درود بر شما جنابJordano
 ماهمه تو این کار تازه کاریم و هرروز چیزهای تازه یاد میگیریم   و همدیگر رو توی این راه راهنمایی میکنیم
فقط اینو بهتون بگم که من تو ابجو سازی اینو فهمیدم مهمترین عوامل اول مواد اولیه خوب و تازه بعد بهداشت کامل و در اخر صبر و حوصله باعث میشه تا بهترین نتیجه رو از محصولمون بگیریم
موفق و پیروز باشید

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1002
    • مشاهدۀ نمایه
غلظت بالای محلول اولیه
« پاسخ #16 در: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۳:۲۴ »
با درود مجدد
قربان این عالیه  که از نتیجه کار راضی بودید  و جالبه برام که جناب بختیار میگن تخمیرتون 4 روزه بوده و خودتون میگید 5 روزه و بر طبق نوشته تون که در روز 8 مهر ماه بوده و اون روز ,گفتین 3 روز پیش ابجو درست کردین یعنی روز 5 مهرماه , خوب الان هم که 12 مهر هست یعنی 4 روز از اون سه روزتون گذشته و عملا 7 روز بوده !! ولی کلا اتمام تخمیر به فاکتور های بسیار ارتباط داره از جمله مقدار مخمر و همچنین دمای تخمیر , ولی نکته اساسی اینه که وقتی با چشیدن اون , تلخی رو حس کردید  یعمی تخمیر تقریبا تموم هست و صد البته که در دوره ثانویه این تخمیر به کمال خواهد رسید فقط سعی کنید دوره تخمیر ثانویه رو کاملا رعایت کنید در مورد موشک کروز , قربان منظور من کار با هیدرومتر بود و نه پروسه ابجو سازی !! که دست برقضا پروسه ابجو سازی پروسه دقیق و پر محاسبه در حد همون موشک کروز هست ضمن اینکه , مطمئن باشید ابجو سازی نیست که  تو دوران ابجو سازیش , هیدرومترش نشکسته باشه اگر هم کسی باشه مطمئن باشید در اینده خواهد شکست ..
بنده اولین بار که با هیدرومتر کار کردم در حال شستنش بودم که در دستم شکست البته از اون چینی های بظاهر المانی بود که به عنوان المانی بهم فروختن بعدش رفتم یک فرانسوی خریدم که هنوز که هنوزه دارمش الان 5 الی 6 سالی هست که رفیق شبهای ابجو سازی منه , پس خود را مقصر در شکستنش ندونید ما منتظر خبر های بهتر از شما هستیم  ..
موفق باشید 
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: امید