inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

پاسخ : دمای دماسنج توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۱:۰۴:۴۷]

پاسخ : شراب کشمش جهت تقطیر توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۰:۴۹:۲۷]

پاسخ : رفع بوی بد شلنگ پس از تقطیر توسط hamid.mh64
[امروز ساعت ۰۰:۴۵:۳۰]

پاسخ : طرز تهیه ۲۰ لیتر اب و۵ کیلو شکر برای تقطیر توسط mohammad1981
[دیروز ساعت ۲۳:۵۸:۳۸]

مشكل در فرايند تخمير دوم توسط Meraj
[دیروز ساعت ۲۲:۱۴:۰۳]

پاسخ : بطری شیشه ای یا بطری پلاستیکی توسط sardar63
[دیروز ساعت ۲۲:۱۲:۲۱]

نویسنده تاپیک: قوطی آلومینیوم  (دفعات بازدید: 849 بار)

آفلاین کلانتر

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 13
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« در: ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۸:۴۱ »
سلام.کسی از دوستان اگه کسیرو سراغ داره که قوطی آلومینیوم خام و نو بصورت خرده میفروشه ممنون میشم به من معرفی کنه
ایمیل بنده : [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]

[میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]

آفلاین ساکارو

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 177
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #1 در: ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸:۴۶ »
سلام.کسی از دوستان اگه کسیرو سراغ داره که قوطی آلومینیوم خام و نو بصورت خرده میفروشه ممنون میشم به من معرفی کنه
ایمیل بنده : [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]

با درود خدمت شما و سایر اعضا
با فرض بر اینکه این قوطی ها را بشود فراهم کرد .. برای پرس کردن درب وسیله خاصی در بازار هست ؟

وای از این عمر که با این میگذرد ها میگذرد

آفلاین کلانتر

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #2 در: ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸:۱۱ »
سلام ساکارو جان.بله نیمه اتوماتیک که تکی میشه پرس کرد هست

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: دانا, ساکارو, Mohammad.ir

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1012
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #3 در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳:۲۵ »
با درود
اقای کلانتر  اولا دستگاه نیمه اتوماتیک  تکی  من جایی ندیدم با اینکه کارم هم در رابطه با صنعت نوشابه و کن هست ولی دستگاهی با مشخصاتی که شما گفتین رو در هیچ کاتالوگی هم ندیدم  مگر اینکه یک نفر   با دستگاه تراش یه چیزی شبیه به عملکرد پرس کردن را , اون هم در یک مقیاس  و نه در ابعاد مختلف  ؛ طراحی کرده باشه در ضمن این قوطی ها انواع و اندازه های متفاوتی هم در ارتفاع و هم در مقطع  قاعده استوانه دارند که هر کدام درب زن مخصوص به خود را میطلبند وباز  اینکه تموم این قوطی ها  تا اونجایی که من اطلاع دارم از امارات میایند(در ایران کاراخانه تولید این قوطی ها وجود ندارد اگر هم باشه استاندارد نیست و کیفیت فوق العاده پایینی از نظر  متریال داره ) وبروی همه انها , لوگو و برند خاص شرکت و کمپانی خاصی که انها را سفارش داده چاپ شده است پس اگر  برفرص اینکه شما امکانات پر کردن و درب زدن انها را داشته باشید  بدلیل اینکه  مارک شرکت رویشان چاپ شده هیچ شرکتی حاضر نمیشه که تعدادی از انها را به شخص یا اشخاصی  داده تا موادی  غیر استاندارد  را در انها ریخته و وارد بازار نماید این از لحاظ امنیتی صحیح نیست و پروتکل هایی بر ضد این روند وجود دارد..
موفق باشید 
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: ساکارو

آفلاین کلانتر

• علاقمند آبجوسازی
  • *
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #4 در: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷:۳۷ »
با سلام دوست خوبم.اول از همه ممنونم بابت اطلاعات و صحبتهاتون.باید عرض کنم که تمامی صحبتهای شما اشتباه هست.در مورد کارخونه تولید قوطی شاید تحقیقات شما خیلی قدیمی باشد ! کارخونه قوطی سازی توی شهر تبریز وجود داره که هم خام و هم با لیبلی که سفارش بدین واستون میزنه ولی متاسفانه تعداد خیلی بالا که بدرد ما که خونگی هستیم نمی خوره !
دوما در جواب دستگاه باید عرض کنم شما هیچ تحقیقی نداشتین وگرنه خیلی وقته که این دستگاه حتی نمونه دستی وجود داره دیگه چه برسه به نیمه اتوماتیک!!!  ;D  ;) این منبع صحبتهای بنده البته کلیپ خیلی زیادی وجود داره .با ارزوی موفقیت روز افزون شما

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 1012
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #5 در: ۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۹:۱۲ »
با درود مجدد
جناب کلانتر  , ضمن اینکه اصلا متوجه  دلیل لحن تمسخر امیز شما  در این محیط  نمیشوم باید عرض کنم بنده فقط جهت عدم گمراهی دوستان اطلاعاتم رو به اشتراک گذاشتم  اون کلیپی که از یوتیوپ شیر کردید اولا ازیک شرکت ایرانی نیست و   دوما نیمه اتوماتیک نیست و کاملا دستی  و بسیار وقت گیر هست  و همانطوری که در پست قبلی هم گفتم  چیزی شبیه دستکاه پرس هست و صد البته بیشتر بدرد ابمیوه های بدونه گاز میخوره تا نوشابه های گاز دار..
و اما در مورد شرکتی که گاه و بیگاه  از ان صحبت میکنید باید عرض کنم  که : چند وقت پیش (زمانی که دوست عزیزم جناب injoy of beer حضور فعال داشتند) شما به برخی از دوستان عصاره مالتی نامرغوب رو تحت عنوان عصاره مالت یک شرکت تبریزی فروختین که در پی ان  ,یکی از اعضا بنام جناب ح ر در یک تاپیک  این موضوع رو مطرح واظهار کردن که محصول فوق , فوق العاده نامرغوب  بوده و دانسیته(چگالی ) پایینی داشته !!  ابجوی  حاصل از این عصاره هم بیشتر شبیه شراب خرما بوده تا ابجو !! و از شما درخواست پاسخ گویی داشتن ولی شما اصلا حاضر به توضیحی هرچند مختصر هم نشدید !! ایا این شرکت تبریزی همان شرکت سازنده عصاره نیست ؟ که اسمی هم ندارد و فقط تحت عنوان یک شرکت ابجو سازی مخفی هرز چند گاهی از ان نام میبرید ؟؟
اگر در ایران شرکتی سراغ دارید  که این قوطی ها رو  در ایران و با متریالی طبق استاندارد های  جهانی میسازه  و قیمتش از قیمت خرید از امارات  کمتر در میاد , به من اطلاع  بدین تا بابت خرید این قوطی ها برای شرکت زمزم ایران , بغیر از هدیه تعداد متنابهی قوطی (بدونه ارم و لوگوی زمزم ) , کمیسیونی رویایی دریافت کنید تا بجای این دستگاه دستی  , توان خرید یک خط تولید  نوشابه کوچک رو پیدا کنید  ..!!! 
دوست عزیز هدف ما در اینجا ارتقاء اطلاعات هست و نه ترویج  لحن و لهجه های انچنانی و خصومت امیز !!
موفق باشید
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: ساکارو, 61Parsa, majid1357

آفلاین aidinzk

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 1
    • مشاهدۀ نمایه
قوطی آلومینیوم
« پاسخ #6 در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳:۰۹ »
شرکت قوطی سازی رانی واقع در شهرک صنعتی کاوه یکی از قوطی ساز های خوب ایران که میتونید بابهاشون تماس بگیرید.
هر چند تیراژ قابل فروش و ساخت قالب هزینه بسیار بالایی رو میطلبه.

anything