inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

پاسخ : دمای دماسنج توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۱:۰۴:۴۷]

پاسخ : شراب کشمش جهت تقطیر توسط واتوواتو
[امروز ساعت ۰۰:۴۹:۲۷]

پاسخ : رفع بوی بد شلنگ پس از تقطیر توسط hamid.mh64
[امروز ساعت ۰۰:۴۵:۳۰]

پاسخ : طرز تهیه ۲۰ لیتر اب و۵ کیلو شکر برای تقطیر توسط mohammad1981
[دیروز ساعت ۲۳:۵۸:۳۸]

مشكل در فرايند تخمير دوم توسط Meraj
[دیروز ساعت ۲۲:۱۴:۰۳]

پاسخ : بطری شیشه ای یا بطری پلاستیکی توسط sardar63
[دیروز ساعت ۲۲:۱۲:۲۱]

نویسنده تاپیک: تذکر مهم! استفادۀ صحیح از سیستم پیغام خصوصی و گزارش تخلف به مدیر  (دفعات بازدید: 373 بار)

آفلاین Abjosaz

• هَدَل
  • مدیر کل
  • تعداد پست کاربر: 338
  • هَدَل هستم یک آبجوساز خانگی!
    • مشاهدۀ نمایه
    • آبجوسازی خانگی
با سلام
دوستان عزیز از آنجا که طی هفته های اخیر تعداد دفعات استفادۀ نادرست برخی کاربران از برخی امکانات انجمن مانند پیغام خصوصی و گزارش به مدیر زیاد شده است، برای یادآوری این تاپیک را ایجاد می کنم. لطفاً توجه کنید که مطالب و پرسشهای مربوط به آبجوسازی، شراب سازی و سایر زمینه هایی که در انجمن دارای تالار موضوعی مخصوص خود هستند نباید از طریق پیغام خصوصی مطرح شوند. همچنین برای درخواست مشارکت کاربران دیگر و پاسخ و نظر خواستن درمورد تاپیک خود نیز نباید از پیغام خصوصی یا گزینۀ "گزارش به مدیر" استفاده نمود. پیغام خصوصی تنها برای ارسال مطالبی است که امکان طرح آنها در انجمن نباشد و لازم باشد به طور خصوصی مطرح شوند و سیستم گزارش به مدیر هم فقط برای گزارش تخلف یک پست و درخواست بررسی مدیریت باید مورد استفاده قرار گیرد. برای کمتر شدن احتمال اشتباه توسط کاربران عنوان این گزینه را هم به "گزارش تخلف به مدیر" تغییر دادم و در هنگام نوشتن پیغام خصوصی هم که از قبل هشدار در این مورد به رنگ قرمز به نمایش در می آمده است ولی باز برخی دوستان به آن توجهی نمی کرده اند. درضمن لازم به تذکر نیست که نفس یک انجمن اینترنتی این است که همگی بتوانند به اختیار و درصورت توان و تمایل در مورد موضوعات مورد بحث تبادل نظر و به یکدیگر کمک کنند و سوال و مشکل یک نفر تنها برای او نبوده و افراد دیگر در زمانهای مختلف بتوانند به مطالب مطرح شده مراجعه و از نظرات استفاده کنند. پس با توجیهاتی نظیر اینکه مشکل یا سوال من خاص است یا عجله دارم و غیره نمیتوان مقررات را دور زد.

توجه داشته باشید که امکان اشاره به کاربران در هنگام نوشتن پست و ایجاد تاپیک فعال است و چنانچه مایل هستید کاربر یا مدیر خاصی درمورد پست/تاپیک شما نظر بدهد می توانید در همان پست به نام کاربری ایشان اشاره کنید تا هنگامی که از انجمن بازدید کردند متوجه شده و درصورت تمایل در بحث شرکت کنند. برای مثال برای اشاره به کاربری به نام Abjosaz کافی است این نام را بعد از نشانۀ @ تایپ کنید ([میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]). سیستم پس از چند لحظه به طور خودکار کاربر را شناخته و نمایش می دهد که میتوانید انتخاب کنید و بدین ترتیب برای آن کاربر/کاربران پیغام فرستاده میشود تا متوجه شوند به نام آنها در پست شما اشاره شده است.

با تشکر، هدل

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, moslem, Doctor, FARAVAHAR, majid1357

anything