inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

اخبار:

* آخرین پست ها

پاسخ : راجب این دیگ و دستگاه تقطیر نظر بدید و راهنمایی توسط Yasfal
[امروز ساعت ۰۷:۵۸:۲۹]

خمیر خرما توسط Arash-z
[امروز ساعت ۰۵:۱۸:۱۷]

پاسخ : فرق طعم عرق کشمش با خرما توسط Arash-z
[امروز ساعت ۰۵:۱۲:۵۱]

پاسخ : اندازه ی متناسب دیگ تقطیر و لوله خنک کننده توسط Yasfal
[امروز ساعت ۰۳:۱۹:۲۰]

پاسخ : دستور ساخت عرق كشمش توسط yakoza
[امروز ساعت ۰۰:۴۸:۴۷]

پاسخ : اموزش صحیح درست کردت شراب آلباو توسط Yonas
[امروز ساعت ۰۰:۲۲:۵۱]

نویسنده تاپیک: عصاره مالت مرغوب  (دفعات بازدید: 1300 بار)

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 104
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #15 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴:۵۹ »
دوست عزیز خودتون دارین اعلام میکنین اقای راکی
چرا تاپیک جداگانه نزدین ؟

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Gentile, Fmrfmr

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
  • تعداد پست کاربر: 999
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #16 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸:۰۳ »
با درود
سپاسگذارم جناب Fmrfmr , بزرگواری از خودتان هست برای من جالبه که این اقای RAKY پیداشون نیست !! یک نفر دیگه عصاره فروخته و یک نفر دیگه هم خریده و فحشها و ناسزاهاشو من دارم میشنوم !!سکوت جناب راکی هم برام خیلی جالبه !! امیدوارم دوستان دیگه که از ایشون عصاره خریدن  بفرمایند که عصاره را از که خریده و به حساب چه کسی پول واریز کرده اند ؟این اقای شهرام که حرفی نمیزنند امیدوارم دوستان دیگه  حداقل بیایند و بگویند ..
چو ایران نباشد تن من مباد..

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: majid1357, Gentile, Fmrfmr

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #17 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۷:۴۳ »
با درود مجدد
جناب shahram883 از فرمایشات شما اینطور بر میاد که من اقای راکی در ارتباط هستم , چرا وقتی عصاره خریدید و به زعم خودتان فریب خوردید همون روز که متوجه شدید این جا عنوان نکردید ؟ چرا نگفتین  که من از این دو نفر عصاره خراب خریده م ؟ اصلا کجا اعلام شد که این عصاره فروشی برای فروش وعرضه موجود هست ؟ در کدام پست یا تاپیک ؟ در کدام پست یا تاپیک من این عصاره رو که شما خریدید تایید کردم ؟ وقتی من فریب دادم و شما فریب خوردید چرا همون روز در انجمن اعلام نکردید ؟ من که همه ش دارم جلوی کلاه گذاشتن سر اعضای انجمن رو میگیرم چرا هر بار که از شیادان حرف زدم نیامدید و ازفریب دادنتان حرفی نزدید ؟ جناب شهرام واقعا نمیدونم هدفتان چیه از این داستان , ولی من این عصاره رو برای بچه ها به هر قیمتی شده در این انجمن عرضه میکنم . و چون دارم روشن واضح در این جا تاییدش میکنم  نمیتونم زیر حرفم بزنم  . همونجور که اگر قبلا به شما چنین تاییدی داده بودم  امکان نداشت فقط با حرف زدن که ایشون منو دوبار فریب داده اکتفا میکردید قطعا پست یا تاپیکی که من در اون تبلیغ کرده بودم را اینجا میگذاشتید !! دوستانه میگم اگر از عصاره جناب RAKY راضی نیستید اولا به خود ایشان بگویید و از ایشان بابت هزینه ای که پرداخت کردید پاسخ بخواهید و دوما از این عصاره که من در اینجا از اون حرف میزنم و تاییدش میکنم بگیرید قول میدهم  که تموم حرفاهایتان در این جا رو  پس خواهید گرفت  . حال هر جور که صلاح میدانید باور کنید هدف من هم کاسبی نیست من مثل شما برج ساز نیستم  ولی در حد خودم هستم که نیازی به فروختن 100 کیلو عصاره نداشته باشم شک نکنید
موفق باشید 

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, majid1357, Gentile, Fmrfmr

آفلاین RAKY

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 96
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #18 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۷:۴۶ »
سلام دوستان .
آقا شهرام ، مگر همون وقتی که عصاره رو خرید کردین به شما نگفتم اگر راضی نبودین پس میگیرم . اون عصاره رو خودم هم امتحان کردم و آیا کیفیت و عطرش خیلی از به مالت بهتر نبود ؟ آیا ارزانتر از به مالت نخریدین ؟  چرا توی این مدت با من تماس نگرفتین . مشکل شما کیفیت عصاره نیست . اگر با من سر تاخیر اداره پست در ارسال  مخمر و متابی سولفیت مشکل دارین این قدر بی معرفت باید باشید که با آبروی کس دیگه بازی کنید .
از شما هم داتام عزیز خیلی عذر میخوام .

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: Bakhtiar, habibpn, majid1357, Gentile

آفلاین Gentile

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 63
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #19 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱:۴۵ »
درود دوستان
بنده هم ٢٠ كيلو از همين عصاره اي كه مورد بحث دوستان هست رو از جناب راكي تهيه كردم و مطمءنم و حتما كيفيتش از به مالت و خيلي از عصاره هاي موجود در بازار بهتره فقط كمي كدر، كه باز هم به نسبت قيمت پايينش خوبه(حداقل از ايرانيا بهتره)
من خيلي جناب راكي رو نميشناسم ولي قطعا مي دونم انصافشون به نسبت خيلي از دوستان ديگه كه اين اقلام ناياب رو در ايران و با سختي هاي فراوان عرضه مي كنند خيلي بيشتره.
و اينكه يكبار اشتباها و و غير عمد كيفيت يك عصاره خوب از اب در نياد، نبايد اينقدر هجمه در مورد اون شخص شكل بگيره و بهتره اول با جناب راكي صحبت مي كردين و اگر جواب قانع كننده يا راهكار مثبت نمي گرفتين اونوقت مشگل رو به صورت خصوصي با بزرگان انجمن مطرح مي كردين و بنده قول مي دم كه حتما مشگلتون حل مي شد.(همونطور كه مشگل من حل شد)
چون اين انجمن از نظر بنده و بيشتر اعضا بسيار مقدس و در اون اين همه اطلاعات فوق ارزشمند به صورت رايگان و بدون هيچگونه چشم داشت در اختيار اعضا قرار مي گيره،و حيف با اين مساءل حاشيه اي فضا رو الوده كرد.
و در مورد استاد داتام عزيز
بنده ايشون رو هم از نزديك نمي شناسم ولي ارادت خاصي نسبت بهشون پيدا كردم.
چون واقعا مشخص عاشق انجمن و اعضاش هستند و خيلي سخته روزانه جواب اين همه علاقه مند مبتدي مثل من رو با كمال متانت  بدن كه اكثر سوالات هم تكراري ست و اگر شخص سؤال كننده چند تاپيك پايين تَر رو مطالعه كنه جواب كامل مي گيره ولي ايشون با بزرگواري ، مجددا، در هر پست راهنمايي كامل رو انجام ميدن.
جناب استاد داتام درود بر شرافت شما.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, Bakhtiar, majid1357, Ana, Ali59

آفلاین habibpn

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 42
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #20 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸:۴۵ »
درود
لازم دیدم در خصوص بی ادبی که نسبت جناب داتام شد چند کلمه عرض کنم خدمت دوستان
جناب داتام شخص با ارزشی هستند که هر چه از اشنایی من با این انجمن و جناب داتام می گذرد به بزرگواری ایشان بیشتر پی میبرم... گوشه ای از مرام و معرفت ایشون رو می گم که مطما باشید ایشون دنبال پول و کاسبی در این انجمن نیستند ایشون بدون اینکه شناختی از من داشته باشن یک هیدرومتر برای بنده خریداری کردن و فرستادن و بعد از این که فرستادن با اصرار بنده شماره کارت فرستادن ... جناب داتام حتی کرایه های رفت و برگشت و وقتی رو که گذاشتند رو حساب نکردن ....
در مورد عصاره جناب راکی بنده هم یک پخت از اون عصاره زدم که به محض بطری کردن حتما عکس میزارم و تا اینجای کار نسبت به قیمت و در مقایسه با عصاره به مالت به نظر من مناسب تر بودن پس تا زمانی که محصول به بار ننشسته ایشون رو قضاوت نکنید

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, majid1357, Gentile

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #21 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶:۴۶ »
با درود
ضمن سپاسگذاری از دوستان بخصوص جناب [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]  عزیز  و همچنین جناب [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ]  و جناب [میهمانان مجاز به مشاهدۀ لینکها نیستند.لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید ] ,  همونطوری که عرض کردم امیدوارم این عصاره برای اعضای این انجمن دائم و موندگار بشه و راهی باشه تا حداقل شرکت به مالت حس کنه  که رقیب داره و بفهمه دیگه زمونه زمونه انحصار طلبی در تولید نیست بفهمه که دیر بجنبه بازار هرچند کم رونق ابجو سازان خانگی رو از دست میده و بفهمه برای بدست گرفتن بازار باید نسبت به کیفیت تولیدش  حساس و  تلاشگر باشه امیدوارم این قدم کوچکی باشه برای هدفی بزرگ ..
باز هم از همه دوستان سپاسگذارم

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: habibpn, majid1357, Gentile

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #22 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵:۰۵ »
با درود
جناب HameD07  بسته بندی این عصاره 25 کیلویی هست ولی من موقعیکه رفتم از ایشون تحویل بگیرم گالن 10 کیلویی هم دیدم   که ازشون خواستم از اون 10 کیلویی ها بدهند که گفتن 10 کیلویی برای اشخاصیست که الزاما 10 کیلو میخواهند و نمیخواهند اون را تقسیم کنند  لذا تا 10 کیلویی هم بسته بندی داره ولی در مورد عصاره و زمانش , بخصوص این فصل که رو بسردی هم میرویم تصورم اینه که تا 1 ماه الی 45 روز مشکلی پیدا نمیکنه حتی اگه از ظروف 25 کیلویی برای شما 5کیلو هم جدا بشه باز مشکلی پیدا نمیکنه چون الاستیسیته اون  خیلی بالاست از این رو برای شما مثلا 5 کیلو در یک ظرف 5 کیلویی میتونه تا یکماه الی 45 روز هم در دمای پایین از کیفیتش کاسته نشه  خاصه اینکه عصاره های به مالت بعضا مال 2 الی 3 ماه قبلش هست و ما میخریم و استفاده هم میکنیم !! من توصیه میکنم دوستان بار اول  حتی به مقدار کم هم که شده , مثلا 5 کیلو خریداری کنند تا کیفیت این عصاره بینظیر رو حداقل برای یک بار تجربه کنند بعد قضاوتش رو بعهده خودشان میگذارم .من  چون خودم خیلی سر عصاره مالت ,شرکت به مالت  , عذاب کشیدم , (چه موقع درست کردنش که اعصاب ادم خرد میشه  و چه موقع نوشیدن محصول  که خستگی به تن ادم  میمونه  !!) به این دلیل ,  نمیخوام اعضای انجمن از این عصاره بی نصیب بمانند.
موفق باشید

آفلاین Mohammad.ir

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 15
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #23 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷:۴۱ »
با درود
جناب datam باتوجه به تعریف و مشاهده این عصاره با کیفیت لطفاً 10 کیلو برای من در نظر بگیرید.
سپاسگذارم.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam

آفلاین majid1357

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 104
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #24 در: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲:۰۵ »
ضمن عرض سلام و احترام
جناب اقای داتام اگر ممکنه بنده رو در نظر بگیرید و 10 کیلو هم بنده برای تست میخوام در صورت خوب بودن عصاره پنجاه کیلو دیگه سفارش خواهم داد چون به شخصه خسته شدم از به مالت و رس کشی از دانه مالت در پیام خصوصی هماهنگ میشم باهاتون با تشکر

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam

آفلاین EVH5150

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 31
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #25 در: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲:۰۶ »
با سلام خدمت استاد داتام و همه دوستان پیشکسوت، بنده خیلی خوشحال شدم از این خبر خوش، امیدوارم بتونیم با همکاری دوستان یک لینک ثابت با وارد کننده ایجاد کنیم که دیگه نخوایم نگران تهیه عصاره باشیم.
بنده خودم هر بار بچ ۱۹ لیتر میریزم و به مقدار حدود ۳.۵ الی ۴ کیلو عصاره نیاز دارم، حقیر پیشنهادی داشتم که دوستان همگی با هم در همین تاپیک هماهنگ کنیم و هر بار بر اساس مقدار کلی نیازمون سفارش بدیم تا به این صورت همیشه عصاره تازه در دسترس داشته باشیم. مثلا برای سفارش این سری کلیه نیازمون رو براورد کردیم و فرضا شد ۴تا گالن ۲۵ کیلو، بعد زحمت استاد داتام این مقدار کلی رو سفارش بدیم و بعد ازون تقسیم کرده و در اختیار دوستان قرار بدیم. نظر دوستان چیه؟
با تشکر

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: datam, majid1357

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #26 در: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۹:۱۴ »
با درود مجدد
ضمن سپاس از همه دوستان بخاطر همدلی ؛ در این امر , اگه همه دوستان موافق باشند  من یک تاپیک جدید در تالار بازار ابجو سازان خانگی میزارم  و همه دوستانی که اینجا و در پیام خصوصی و تلگرام برای من پیام گذاشتن رو اونجا تگ میکنم اسمشون رو ,  فقط تقاضا میکنم یکبار دیکه اونجا مقدار مورد نظرشون اعلام کنند  , تا همه از مقدار تقاضا  باخبر باشند و بدونند که چه مقدار دیکه تقاضا بشه  به اون سقف سفارش و تخفیف خوب میرسیم,  امیدوارم بتونیم این کانال رو همیشه برای انجمن حفظ کنیم ..
ارادتمند

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: D A R Y L, Bakhtiar, habibpn, majid1357, Gentile, EVH5150

آفلاین ارش

• علاقمند آبجوسازی
  • *
  • تعداد پست کاربر: 324
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #27 در: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴:۳۲ »
من هم پنج تا ميخوام
چند وقته ميرسه
ماييم و مي ومطرب و اين كنج خراب
جان ودل وجام و جامه پر دُرد شراب

آفلاین datam

• مدیر آبجوسازی
    • مشاهدۀ نمایه
عصاره مالت مرغوب
« پاسخ #28 در: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷:۴۱ »
با درود
جناب ارش , اگه پست قبل از پست خودتون رو خونده بودید متوجه میشدید که من کلا موضوع و هدف این پست رو در غالب یک تاپیک جدید در بازار ابجو سازان خارجی قرار دادم ضمن اینکه متوجه منظورتون نمیشم که چند وقته میرسه ؟!!! شما میتونین هم در تلگرام و هم از طریق ایمیل و هم از طرق دیگه  ای میدونید با من در این مورد صحبت بفرمایید ..
موفق باشید

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند: ارش

anything