inequality

خوش آمدید, میهمان گرامی
لطفاً برای فعالیت در انجمن و استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید.
چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید، با درج مشخصات کاربری خود وارد شوید.

 

اخبار:موافقت نامۀ ثبت نام

موافقت نامۀ عضویت و فعالیت در انجمن آبجوسازی خانگی
•   شما با عضویت در این انجمن متعهد می شوید که از ارسال و انتشار هرگونه محتوای کذب، توهین آمیز، غیرواقع و نادرست، فریبکارانه، مبتذل، نفرت آمیز، آزارنده، وقیحانه، کفرآمیز و ضد ادیان و مذاهب یا عقاید افراد، جنسیت گرا، سکسی، نژاد پرستانه، تهدید آمیز، تجاوز به حریم خصوصی افراد یا هرگونه محتوایی که ناقض قوانین بین المللی یا قوانین محلی خودتان باشد، خودداری خواهید کرد.
•    شما موافقت می کنید که از زبان و ادبیات معیار و الفبای فارسی و بدون اعمال لهجه ها و گویشهای محلی در ارسالهای خود استفاده نموده، از نوشتن مطالب فارسی با حروف انگلیسی یا حروف سایر زبان ها خودداری کرده و از الفاظ رکیک و ناسزا هم در نوشته های خود استفاده نخواهید کرد. حق حذف و ویرایش تمام یا جزئی از محتواهای ارسالی شما برای مدیران انجمن محفوظ است.
•    شما همچنین متعهد به عدم ارسال هرگونه محتوای دارای کپی رایت (حقوق مادی و معنوی مؤلفین و مصنفین) خواهید شد مگر اینکه یا خودتان صاحب حقوق آن باشید یا مجوز کتبی انتشار محتوای مورد نظر را از طرف صاحب حقوق آن داشته باشید.
•    همینطور متذکر می شویم که در این انجمن، ارسال هرزنامه، ارسال سیل وار پست ها و پیغام های پی در پی به منظور از کارانداختن سرورها یا ارسال پستهای بی معنی و حجیم ، کدهای خرابکارانه، تبلیغات تجاری یا غیرتجاری اعم از تبلیغات سیاسی،مذهبی و به طور کلی هرگونه محتوای تبلیغاتی، طومار های زنجیره ای، اعلامیه های جمع آوری اعانه و یا هرنوع تقاضای مالی ، طرح های مربوط به شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای و  یا ترغیب و تتمیع افراد برای ارتکاب جرم یا دعوتنامه های غیرمرتبط با زمینۀ انجمن ممنوع است.درصورت تخلف کاربر از مقررات انجمن و مفاد این موافقت نامه، مدیریت انجمن حق دارد بنابر تشخیص خود تصمیم به مسدود نمودن موقت یا دائمی حساب کاربری شخص متخلف گرفته و از ادامۀ فعالیت کاربر در انجمن جلوگیری نماید.
•   توجه داشته باشید که برای ما یعنی صاحب امتیاز(مدیر کل انجمن)  و کادر مدیریت این انجمن، تأیید صحت و اعتبار همۀ ارسال ها غیرممکن است. لطفاً به خاطر داشته باشید که ما بر همۀ پیام ها و نوشته های ارسال شده توسط کاربران انجمن نظارت فعالانه نداریم و لذا مسئول محتوای آنها نیستیم. ما معتبر و قابل اطمینان بودن، درستی،تمامیت یا مفید بودن هیچ یک از اطلاعات ارائه شده توسط دیگران را تضمین نمی کنیم.نوشته های ارسال شده بیانگر نقطه نظرات نویسندگان آنها است و لزوماً مورد تأیید این انجمن،کادر مدیریت آن،زیرمجموعه های آن و یا مدیر کل انجمن نیست. ما به هرکس که فکر می کند مطلب ارسال شده ای خلاف مقررات انجمن و یا به دلایل مشخص قابل اعتراض است، توصیه می کنیم فوراً به کادر مدیریت انجمن برای بررسی و اقدام مقتضی اطلاع دهد. حق حذف محتوای مورد اعتراض در یک بازۀ زمانی معقول، برای مدیریت محفوظ است، البته اگر  پس از بررسی، ضرورت حذف آن تشخیص داده شود. از آنجا که این کار به صورت دستی انجام می شود بنابراین لطفاً متوجه باشید که ممکن است کادر مدیریت قادر نباشند بلافاصله پس از دریافت گزارش تخلف، اقدام به حذف یا ویرایش نوشته(های) مورد نظر نمایند. این مقررات علاوه بر مطالب ارسالی، برای اطلاعات درج شده در نمایۀ افراد هم مصداق دارد.
•   توجه نمائید که شخص شما به تنهایی مسئول محتوا ی هرآنچه ارسال می کنید و تبعاتش خواهید بود. انجمن و مدیریت آن مسئولیتی در قبال محتوای ارسال های کاربران ندارد. علاوه بر این، شما متعهد به جبران ضرر و زیان احتمالی که به این انجمن، صاحب امتیاز و مدیران آن و همۀ  وب سایتها و زیرمجموعه های مربوط به آن درنتیجۀ اعمال شما وارد میشود خواهید بود. به خاطر داشته باشید که هرچند طبق قوانین صریح بین المللی که آزادی بیان و حریم شخصی افراد را به رسمیت می شناسد، خواندن و نوشتن و بیان دیدگاه ها و عقاید برای همگان آزاد است و در اکثر نقاط دنیا هم مورد قبول دولتها و ملتها است، با اینحال، چنانچه طبق قوانین یا عقاید دینی و مذهبی محل اقامت شما، عضویت در این انجمن و خواندن یا نوشتن درمورد موضوعات مورد بحث در تالارهای گفتگوی آن غیرمجاز است، مسئولیت فعالیت شما در این انجمن و تبعات آن برعهدۀ شخص شما خواهد بود. آگاه باشید که این یک انجمن اینترنتی و مجازی است و هرچند به مقررات عمومی بین المللی حاکم بر فضای اینترنت و اصول عرفی اخلاقی و انسانی پایند است ولی مختص یا متعلق به یک کشور و ناحیۀ خاص نیست و بدیهی است که ملزم به رعایت و اجرای قوانین محلی مختلف و گاه متضاد مخاطبانش نمی باشد. تمام علاقمندان مشارکت در مباحث این انجمن به ویژه فارسی زبانان، در سرتاسر جهان می توانند مخاطب یا کاربر آن باشند و دیدگاه هایشان را با مسئولیت خود، منتشر کنند.
•   به دلیل اینکه زمینۀ مباحثات این انجمن پیرامون نوشیدنیهای الکلی است لذا عضویت افراد زیر هجده سال تمام در این انجمن ممنوع است و موافقت کردن شما با این توافق نامه،برای مدیریت انجمن به منزلۀ تأییدیۀ شما بر دارا بودن حداقل سن هجده سال است. هرگاه خلاف این موضوع برای مدیریت ثابت گردد، حساب کاربری شما مسدود و از ورود و مشارکت شما برای همیشه جلوگیری خواهد شد.
•   مدیران این انجمن متعهد می گردند که هویت، اطلاعات شخصی و سایر داده های ذخیره شدۀ شما در این انجمن را در اختیار هیچ شخص سوم یا نهادی قرار ندهند و همچنین از آن اطلاعات برای تبلیغات، درآمدزایی یا مقاصد دیگر به غیر از آنچه طبق این موافقت نامه برای فعالیت در انجمن لازم است، استفاده نکنند.
•   عضویت و فعالیت در این انجمن رایگان است و شما مانند دیگر کاربران و مدیران تالارها مجاز به درآمدزایی از طریق یا به اعتبار این انجمن به هر روش و با هردلیلی و یا دریافت حق عضویت و یا  هرگونه وجه به عناوین دیگر از افراد نیستید. همچنین متعهد میشوید که بدون اجازۀ مدیر کل انجمن اقدام به انجام معامله با افراد دیگر یا فروش،معاوظه و عرضۀ کالا یا خدمات خود نخواهید نمود. در موارد محدودی که مربوط به موضوعات و مباحث اصلی انجمن است ممکن است با تصمیم مدیر کل انجمن، مجوز عرضۀ کالا یا خدمات خاصی در تالار و زمان مشخص شده برای کاربران انجمن صادر گردد که مراتب و جزئیات آن توسط مدیریت اعلان میشود و کاربران یا مدیران تالارها اجازۀ شروع چنین فعالیتی را بدون اطلاع مدیر کل ندارند.
•   همچنین شما با امضای این موافقت نامه می پذیرید که تا حد امکان از بردن نام اشخاص حقیقی یا حقوقی اعم از نام افراد، شرکتها، نهادها، برندها و موارد مشابه بدون اطلاع از رضایت و یا اجازۀ آنها به قصد تبلیغ یا هر منظور دیگر اجتناب کنید. مدیران در موارد مقتضی حق دارند که ضمن تذکر به کاربر ، اقدام به ویرایش و اصلاح محتوای ارسال شده نمایند.
•   شما می توانید در هنگام ثبت نام، نام کاربری دلخواه خود را انتخاب نمائید که توصیه می کنیم با توجه به بند نخست این موافقت نامه، نام مناسب و معقولی درنظر گرفته شود. شما با این نام کاربری و گذرواژه ای که انتخاب میکنید ثبت نام شده و متعهد می گردید که به دلایل امنیتی و حفاظت از خودتان،گذرواژۀ خود را در اختیار هیچ کس دیگر غیر از مدیریت انجمن قرار ندهید. همچنین متعهد می شوید که هرگز به هر دلیلی از حساب کاربری شخص دیگری استفاده نکنید. ضمناً ما اکیداً توصیه می کنیم که برای جلوگیری از سوء استفاده از حساب کاربری یا سرقت اطلاعاتتان، از یک گذرواژۀ پیچیده و منحصر به فرد برای حساب خود استفاده نمائید که به راحتی قابل حدس زدن یا دست یافتن نباشد. هرچند کادر مدیریت بهترین تلاش خود را برای حفاظت از انجمن و حسابهای کاربران خود دربرابر تهاجمها و خرابکاریهای اینترنتی انجام میدهد ولی درصورت هک شدن یا اتفاقات مشابه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی کاربران نخواهد داشت.لذا اکیداً توصیه می کنیم از ارسال و یا ذخیرۀ اطلاعات مهم خود از قبیل گذرواژه ها، شماره حسابهای بانکی و غیره و یا تصاویر شخصی و خانوادگی خود پرهیز نمائید.
•   پس از اینکه ثبت نام کرده و وارد انجمن شدید، می توانید جزئیات نمایۀ خود را تکمیل کنید. هرچند اجباری در تکمیل آن نیست ولی درصورت تکمیل، ارائۀ اطلاعات درست و واضح در نمایه همچنین درصورت وجود، تصویر آواتار مناسب بر عهدۀ شما خواهد بود. هرگاه کادر مدیریت انجمن تشخیص دهد که محتوایی در نمایۀ کاربر اعم از اطلاعات وارده یا تصاویر ثبت شده، نادرست یا مخالف مقررات انجمن وارد شده است میتواند با یا بدون اعلام قبلی، اقدام به حذف آن نماید و محرومیت هایی هم برای کاربر خاطی درنظر بگیرد. البته این به معنای عدم توانایی کاربر برای استفاده از نام مستعار یا پنهان کردن هویت واقعی خود نیست و کاربران انجمن میتوانند درصورت تمایل به طور ناشناس و با نام مستعار و بدون ثبت اطلاعات یا تصاویر شخصی خود در انجمن فعالیت کنند ولی نباید از مشخصات یا تصاویری استفاده نمایند که ناقض مفاد بندهای نخستین این موافقت نامه باشد.
•   لطفاً به یاد داشته باشید که به همراه هر محتوایی که ارسال می کنید، نشانی آی پی شما نیز ثبت می گردد و در مواقعی که بنا بر تشخیص و تصمیم مدیران انجمن لازم باشد ورود شما به انجمن به طور کلی ممنوع شود مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته این اتفاق تنها هنگامی صورت می گیرد که به طور فاحش برخلاف مفاد این موافقت نامه عمل شده باشد یا کاربری به طور مکرر مرتکب خطا شده و به تذکرات بی توجهی نموده باشد.
•   همچنین توجه داشته باشید که نرم افزار این انجمن، یک کوکی در حافظۀ موقت مرورگر شما قرار می دهد که یک فایل متنی کم حجم است و حاوی داده های کمی مانند نام کاربری و گذرواژۀ شماست و تنها در مواردی مانند اینکه شما درحالت وارد شده یا خارج شده از انجمن ثابت باشید مورد استفاده قرار می گیرد. مدیریت انجمن متعهد می گردد که این نرم افزار نه اطلاعات دیگری از کامپیوتر شما جمع آوری و برداشت می کند و نه اینکه محتوای دیگری به کامپیوتر شما ارسال و در آن ذخیره خواهد کرد.

من تأیید می کنم که موافقت نامۀ بالا را به دقت مطالعه کرده و با درک کامل تمام بخشهای آن اقدام به ثبت نام می کنم.anything